Lushnjë

Vajza që u plagos nga babai në Lushnjë, niset drejt Spitalit të Traumës në Tiranë

Rudina Musaku, 40-vjeçarja që u plagos nga babai i saj, është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Për këtë arsye ajo është nisur drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, për mjekim më të specializuar.

Ngjarja e rëndë e ndodhur në Lushnjë ndodhi gjatë ditës së sotme ku 82-vjeçari, Behar Musaku plagosi në bark vajzën e tij, e më pas vrau dhe vetën./ topchannel