Superliga e Kosovës

Superliga e Kosovës sot vazhdon me dy ndeshje shumë interesante

Xhiroja e dytë e Superligës së Kosovës vazhdon sot edhe me dy ndeshje të tjera mjaftë interesante pas atyre që u zhvilluan dje ndërmjet Arbërisë dhe Prishtinës si dhe Drenicës dhe Besës së Pejës, raporton KosovaPress.

Ndërsa sot, me fillim nga ora 16:00, në Suharekë zhvillohet sfida tejet interesante ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit që mbajnë pozitat tre dhe katër në renditjen tabelare.

Në po të njëjtën orë, zhvillohet edhe sfida tjetër ndërmjet Llapit dhe Gjilanit.