Shihni reagimin e Henry kur skuadra e tij pëson gol në minutën e dytë (VIDEO)

Thierry Henry po përballet me probleme të shumta në drejtimin e skuadrës franceze Monaco.

Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Barcelonës, disa javë më parë është emëruar trajner i Monacos në Francë.

Aventura e parë në rolin e trajnerit nuk është duke shkuar në mënyrën më të mirë për Henry.

Forma e dobët e Monacos me në krye me Henryn po pasqyrohet si në Francë, ashtu edhe në Ligën e Kampionëve.

Këtë më së miri e dëshmon goli i pësuar që në minutën e dytë në sfidën kundër Atletico Madrid.

Ky gol nuk u prit mirë nga Thierry Henry, gjë e cila dëshmohet edhe përmes reagimit të tij, teksa skuadra nga Principata u mund 2-0 në Spanjë.

https://video.syri.net/upload/videos/2018/11/ZUJxie9ND7LY9hq5ONkl_28_ae67b0a4330269bd200baed81ea26b6c_video_360p_converted.mp4