LAJMI I FUNDIT

Sa e rëndë – Lojtari i Barcelonës bie pa ndjenja duke lëvizur në fushë (VIDEO)

Është ndërprerë takim mes Barcelonës dhe Celta Vigos në minutën e 67’të të takimit.

Kjo ndërprerje erdhi pas lojtari Ronald Araujo i Barcelonës ra pandjenja në fushë që detyroi mejekët të intervenonin.

Në video shihet kur Araujo bie në tokë gjatë kohë që lëviz derisa kishte një goditje kokë me kokë me bashkëlojtarin e tij Gavin.

Rezultati aktual i takimit është 3:1 dhe dy kartona të kuq për të dyja skuadrat.

VIDEO