Steaua Buvurest

Presidenti “akuzon” futbollistët që po bëjnë shumë seks

Presidenti Steaua Bucurestit, Didi Beckali ka thënë se futbollistët e tij janë fajtorët e vetëm që gjiganti rumun mund ta humbasë titullin e kampionit këtë edicion për arsye se ata po bëjnë seks shumë shpesh.

Steaua aktualisht mban vendin e katërt në renditjen e kampionatit elitar rumun, dhe më afër titullit është Cluj që zë vendin e parë.

“Futbollistët e mi shpesh bëjnë seks me të dashurat e tyre dhe për këtë arsye nuk japin paraqitje të mira. Shikoni lojtarët e Cluj, ata bëjnë dashuri me të dashurat e tyre njëherë në javë dhe kjo është arsyeja pse ata janë liderë”, tha njeriu i parë ish-kampionit evropian.

Ai më pas tha posaçërisht se sulmuesi anësor, Florinel Koman do të duhet të pushojë paksa me të dashurën e tij.

“Të paktën Koman do të duhej të pushonte, gjithçka do të ishte më ndryshe. Por, ai bën gjëra të tjera në shtëpi në vend që të pushojë”, tha Beckali.

Në fotografitë e mëposhtme, mund ta shikoni se si duket e dashura e Koman, Joana Timofekijuk.