Euro 2024

Mbyllet pa fitues ndeshja Çeki – Gjeorgji, të dyja rrezikojnë eliminimin

Ka përfunduar pa fitues ndeshja Çeki – Gjeorgji në ndeshjen e dytë të Euro 2024, barazim ky që nuk i konvenon asnjëra skuadrës.

Ndeshja u mbyll me rezultat 1:1 dhe të dyja mbeten me nga një pikë, derisa ka mbetur edhe një ndeshje për t’u zhvilluar.

Në këtë grup janë edhe Portugalia e Turqia që kanë nga 3 pikë. /Ballkani.info