IRL vs. RUS

Kushëriri i Khabib: M**i irlandez më goditi, ia ktheva duke e grushtuar dy herë

Kushëriri i Khabib Nurmagomedov e ka përshkuar përleshjen pas meçit mes Khabibit dhe Conor McGregorit. Ai ka thënë se ishte goditur nga irlandezi, por pastaj e kishte grushtuar atë dy herë.

Pak sekonda pasi e detyroi irlandezin ta dorëzojë meçin në rundin e katërt, rusi e kapërceu kafazin dhe u vërsul drejt ekipit të McGregorit, duke e nisur një përleshje.
Përleshja kishte vazhduar për disa minuta, përderisa stafi i sigurimit kishte tentuar t’i qetësonte edhe McGregorin edhe Khabibin, por edhe ekipet e tyre.

“Shkurtimisht, unë u ngjita në kafaz. Ai m**i irlandez më goditi. Por, as unë nuk u zmbrapsa. Bam, bum! – Unë e godita atë dy herë”, ka thënë kushëriri i Khabibit.

Shpërndaje

Gjermani

Gjermanët s’e durojnë izolimin – Situatë “kaotike” në Frankfurt

Houston

“I grahi më mirë kur pij”, fjalët e fundit të shoferit para aksidentit fatal, shihni videon dramatike

“Dreqi e marrtë”

Sinan Vllasaliu publikon këngën e re, dedikim për Ushtrinë e Kosovës

BMW

Kompania prezanton kostumin turbo-elektrik me krahë që fluturon me 300 km/orë

Jerevan

Protestuesit sulmojnë qeverinë dhe Kuvendin armen pas marrëveshjes së paqes me Azerbajxhanin

Nick Carter

​Lufta e re botërore për shkak të COVID, kreu i forcave britanike thotë se rreziqet janë reale

UltraOne

Maska më e sigurt kundër COVID-19, filtron deri në 99.97 për qind të ajrit që thithni

AMG G63

Carlex Design e bën Mercedes-AMG G63-shin edhe më luksoz

Artsakh

Vritet ministri i Mbrojtjes, Ushtria azere filmon gjithçka me dron

Benzit

“Çmendet” 20-vjeçari rus, i vë flakën Mercedesit me vlerë 150 mijë dollarë…

Giulia Schiff

Ushtarakja e re padit forcat ajrore për dhunë ekstreme në ceremoninë e pranimit

SHBA

Polici hero, futet brenda makinës që po digjej për të shpëtuar gruan

Konflikti

Këto janë tanket armene që i shkatërroi dje Azerbajxhani dhe i mori 21 fshatra

Yichang

Publikohet video tronditëse: Fëmija rrëzohet nga motori, babai i bie me shkelma

Londër

Sherr grash për maskën në dyqan, goditje me kokë si kjo nuk keni parë

"Pirro Dimas"

Kur peshëngritësi Pirro Dhima ishte “tironc”, e tash thotë se “është grek i lindur në Shqipëri”