Ylli kosovar

Krejt po zhvishën, u zhvesh edhe Xherdan Shaqiri! (FOTO)

Xherdan Shaqiri ka vendosur që përpos golave në fushë të tregojë edhe anën tjetër të tij.

Ai ka postuar disa foto shumë seksi në Intagram ku tregon muskujt e tij.

Xherdani ende është beqar, derisa shpesh ka thënë se do të dëshironte që nusja e tij të ishte nga Kosova.

Derisa më shumë flet për karrierën e tij profesionale, Shaqiri ka qenë gjithmonë i rezervuar dhe pak i turpshëm kur ka folur për jetën e tij private.

E vetmja aferë e tij daton me Ilda Bejlerin, për të cilën Shaqiri kishte dhënë intervistë kur kishte kaluar në Inter, nga Bayerni.

View this post on Instagram

???

A post shared by XS (@shaqirixherdan) on