LIVE 2-1

Kosovari Loret Sadiku shkakton penallti, kosovari Vedat Muriqi shënon gol VIDEO

Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas

Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriq.

Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia.

Penalltia u shkaktuar nga mbrojtësi kosovar Loret Sadiku.

loading…