Young Boys

Zviceranët e Young Boys po e deklasojnë Juventusin

Zviceranët e Young Boys po e deklasojnë Juventusin dhe këtë janë duke e bërë kundër Juventusit, që konsiderohen favorit për ta fituar Ligën e Kampionëve.

Rezultatin në 2-0 për zviceranët e ka bërë i njëjti lojtarë që shënoi në pjesën e parë, Guillaume Hoarau, që ka shënuar në minutën e 68-të.