Zajmina me fustanin e shkurtër, i ‘ngritë’ temperaturat në këto ditë të ftohta (FOTO)

Kohë më parë ajo solli në jetë vajzën e saj, Khloe.

Por, Zaimina Vasjari, shumë shpejtë arriti ti rikthej linjat e saj dhe pamjen seksi që gjithmonë e ka karakterizuar zeshkanen bukuroshe.

Këngëtarja falë këtyre linjave vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pse prej kohësh nuk ka qenë aktive në muzikë.

Duke u shfaqur joshëse në një minifund që zbulonte këmbët e gjata, Zaimina kështu iu ka rezistuar temperaturave të ulëta që po mbizotërojnë ditëve të fundit.