Video

Ylli hap zemrën me Besin, tregon momentin kur Verona hyri në Big Brother VIP Kosova 2

Banori i Big Brother VIP Kosova, Buci i ka treguar Besit se si u ndje kur Verona hyri për ta vizituar.

Ai tha se “kur i tha Verona që të mos ta uli kokën se nuk ka arsye pse, ishte shumë e rëndë”.

Më tutje ai tregoi edhe historinë se si prindërit e saj nuk ishin pro lidhjes së tyre, dhe sfidat e tyre që i kanë kaluar së bashku.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun mëposhtëm.