Ndeshja

Vizitor special në “Elbasan Arena”, Granit Xhaka me babë dhe vëlla

Granit Xhaka e ka ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri-Moldavi, së bashku me të atin Ragip Xhaka dhe vëllain Agon Xhaka.

Shqipëria mposhti Moldavinë me rezultat 2-0, me golat e Cikalleshit dhe Ramadanit.