Tayna

VIDEO/ Tayna më seksi se kurr duke bërë twerk, videoja provokuese e saj pushton rrjetet sociale

Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara dhe më të suksesshme, ndonëse karriera e saj artisike nuk ka shumë që ka nisur. Ajo është shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, reperja ka publikuar një video tepër provokuese. Ajo shfaqet duke bërë “tëerk”, teksa ka lënë të kuptohet se është nën efektin e pijes.

“Mos më jepni pije”, ka shkruar Tayna krahas videos.

https://www.instagram.com/p/CIMQUJpDr_I/?utm_source=ig_embed