KF Lepenci

VIDEO| Momenti kur ekipi i “KF Lepenci” sulmohet nga tifozët e Sharrit

Ndeshja mes Lepencit dhe Sharrit pati tensione të mëdha.

Klubi i Lepencit ka raportuar se janë sulmuar nga tifozët dhe ekipi i Sharrit.

Ndërsa, tani ka dalë një video ku shihet ekipi i Lepencit në autobus, duke u sulmuar nga tifozët e Sharrit.