vetë-aksident

Vetaksident në Shtedim të Podujevës, rrokulliset vetura (FOTO)

Një vetaksident ka ndodhur sot në fshatin Shtedim të komunës së Podujevës.

Ballkani.info ka siguruar fotografitë e këtij aksidenti, ku një veturë e tipit Opel shihet se ka dalur nga rruga dhe është rrotulluar.

Nuk dihet se a ka të lënduar nga ky vetaksident.