Kreu i PDK-së

Veseli: Duartrokitje e fortë për djemtë tanë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka shprehur përkrahje të fortë për Përfaqësuesën e Kosovës që pati një paraqitje dinjitoze ndaj Anglisë.

Ndeshja përfundoi me rezultat 5 me 3 ndaj “Tre luanëve”.

Veseli tha se për lojën djemtë tanë për paraqitjen meritojnë një duartrokitje të fortë.

“Duartrokitje të forta për djemtë e Kosovës dhe gjithmonë në përkrahje të Kombëtares sonë! 🇽🇰

loading…