Shqipëri

Vazhdon përplasja Rama-Berisha: Të pret fati i Maduros

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në Facebook ka vazhduar të atakojë kryeministrin Edi Rama. Sipas tij kryeministri këto kohë ka marrë vetëm goditje nën brez, siç përmend ai mos realizimin e asnjë takimi zyrtar në Berlin apo publikimet e fundit të Zërit të Amerikës për dosjen 339.

E ndërsa i kthen përgjigje për shprehjen e artikuluar mbrëmë nga Rama, se Berisha është nga ata që iu futet njerëzve në shtrat e varr, ish-kryeministri shkon më tej dhe thotë se kryeministrin Rama e pret fati i Presidentit të Venezuelës, Maduro.