Vajza më seksi e motit poston video duke bërë ‘squats’, por ndjekësit kishin vëmendjen diku tjetër

Puna në televizion e ka bërë të famshme në Meksikë, ndërsa Instagrami po e bën yll botëror!

Yanet Garcia është vajza më seksi e motit në botë pa asnjë dyshim, ajo u bë e famshme nga televizioni meksikan, por Instagrami po e bën ndër vajzat më të ndjekura në botë, transmeton lajmi.net

Kjo për shkak të formave të saj perfekte trupore dhe bukurisë së saj.

Ajo së fundmi ka postuar një video në “Instagram”, duke bërë ‘squats’ por askush nuk mësoi asgjë nga ajo, sepse të gjithë ishin të fokusuar tek format e saj trupore.

Shikoni videon e mëposhtme për të kuptuar se për çfarë bëhet fjalë.