Pejë

Ushtroi vazhdimisht dhunë psiqike dhe fizike ndaj një femre, arrestohet

Një person i dyshuar është arrestuar në Pejë pasi që i njëjti në vazhdimësi kishte ushtruar dhunë psiqike dhe fizike, duke kanosur viktimën femër.

Gjashtë bastisje tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me dy karikatorë dhe 29 fishekë.

Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.