Këngëtarja

Tuna i shfrytëzon pushimet për të bërë fotosesione, këto janë fotot më të fundit

Tuna po vazhdon të postojë fotografi shumë profesionale nga pushimet verore.

Këngëtarja Tuna Sejdiu tash e sa ditë gjendet në pushime në Turqi me familjen e saj.

E në këto pushim Tuna duket se po shoqërohet edhe nga fotografi Norik Uka, i cili vazhdimisht po i bën këngëtares fotografi fantastike, shkruan Gazeta Express.

View this post on Instagram

You can either sink,swim or be the captain

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Secilën ditë ajo po sjell fotografi të ndryshme dhe shumë profesionale, në veshje e stile të flokëve çdo herë më të bukur.

Këtë herë Tuna shihet në një fustan të bardhë ndërsa në prapavijë duket një ambient i bukur me lule dhe pemë.

View this post on Instagram

? @norikuka

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

loading…