Zyrtare

Superclasico mes Boca Juniors dhe River Plate nuk do të zhvillohet sonte për këtë arsye

Finalje e Kupës Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate është anuluar për shkak të reshjeve të dendura të shiut.

Fillimisht u raportua se ndeshja do të zhvillohet dy orë më vonë, mirëpo tani zyrtarisht e konfirmoi faqja e Kupës Libertadore në Twitter se ndeshja nuk do të zhvillohet sonte.