LIVE

Super Shqipëria, Cikalleshi merr për dore Kombëtaren VIDEO

Shqipëri-Bjellorusi 1-0.

Kuqezinjtë kalojnë në avantazh në minutën e 19 me anë të sulmuesit Sokol Cikalleshi.

Shtatëlarti kavajas realizoi falë një goditje të bukur me kokë brenda zonës.

Nëse Kombëtarja arrin të dalë me 3 pikë nga kjo ndeshje, merr kreun e grupit dhe do t’i shihte ata të promovoheshin nga Liga C në Ligën B.