LIVE

SUPER RONALDO shënon gol të mrekullueshëm, Juve mban shpresat gjallë për kualifikim VIDEO

Juventusi është duke fituar 2-1 kundër Lyonit dhe tani i duhet edhe një gol për ta siguruar kualifikimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Cristiano Ronaldo ka shënuar një gol tejet të bukur nga distanca dhe me këmbën e tij të majtë.

Goditja ishte aq e fuqishme saqë portieri pavarësisht se u mundua, nuk arriti që ta ndalte.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni golin e bukur të Ronaldos.