LIVE

Super ndeshje, Benzema shënon gol të bukur dhe barazon rezultatin VIDEO

Reali e ka barazuar në 1-1 rezultatin ndaj Chelseat në “Alfredo di Stefano”.

Në minutën e 29’, Karim Benzema e ka shfrytëzuar më së miri një top të ardhur në zonë pas disa prekjeve, për të shënuar një gol shumë të bukur dhe për të barazuar gjithçka.