Video

Super Martial kalon në epërsi Manchesterin

Manchester United ka kaluar në epërsi kundër Wolves

Ishte një aksion briliant i ndërtuar nga Lingard dhe Rashford ku ky i fundit asistoi për Martial i cili shënon një gol të bukur me të majtën për rezultat 1-0 në minutën e 28-të.

Kështu, United ka vazhduar atë që e nisi në Old Trafford javën e kaluar ku mposhtën Chelsea më rezultat 4-0.

https://tiger.cdnja.co/v/rg/rgyM.mp4?secure=g_wS7FCWqwPdSlOLjWU8AQ&expires=1566246600

loading…