super gol

Super Dembele, kalon tërë fushën dhe shënon gol spektakular (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Barcelona-Tottenham

Ousmanna Dembele ka shënuar një super gol pas një kundërsulmi të shpejt të Barcës ku ai kaloi tërë mbrojtjen për të shënuar gol.