LIVE

Suarez shënon het-trik, Barcelona po e demolon Realin e lodhur 5-1

Barcelona dhe Luis Suarez nuk kanë të ndaluar. Sulmuesi nga Urugai e ka shënuar edhe golin e tretë personal kundër Real Madridit dhe të katërtin për Barcelonë.

Suarez ka shënuar për 4-1 në minutën e 83-të.

Në ndërkohë, tre minuta më pas, Vidal e ka shënuar edhe golin e pestë për Barcelonën. /Ballkani.info/