Futboll

Spektakël i Cikalleshit, Shqipëria shënon golin e katërt

Shqipëria shënon golin e katërt ndaj Islandës, duke kryesuar 4:2.

Sokol Cikalleshi është fantastik në zonën e rreptësisë, duke çuar në rrjetë një top të marrë nga Memushaj në minutën e 83-të.

Sulmuesi kavajas gjuan fort duke mposhtur portierin mik dhe duke ngritur në festë “Elbasan Arenën”.