Instagram

Si rrallëherë, Dafina postoi foto të gjyshit të saj dhe ia kushton disa fjalë prekëse

Dafina Zeqiri së fundi ka habitur të gjithë me një postim që e bëri në Instagram.

Këngëtarja ka postuar një foto, në të cilin shfaq gjyshin e saj si dhe ia dedikoi disa fjalë atij.

“Fotografi e rrallë e gjyshit tim. “Babai im”, Shoku im më i ngushtë! Më mungon shumë”, ka shkruar ajo.

loading…