video

Shtëpia ishte përfshirë nga flaka të riut nuk i bënte përshtypje shijonte adrenalinën në luhatëse (Video)

Një djalit të vogël që po kënaqej në luhatëse në kopshtin e lodrave, dukej se nuk i bënte fare përshtypje që shtëpia e fqinjit që nuk ishte shumë larg tij, ishte përfshirë e tëra nga zjarri.

Videoja e publikuar më poshtë shfaq të riun në luhatëse duke shijuar në maksimum adrenalinën, derisa pas shpinës së tij një shtëpi ishte përfshirë nga zjarri në Noyabrsk në Rusi.

Aty ishin mbledhur shumë fëmijët, burra e gra, për të parë nga afër se çfarë po ndodhte, por jo edhe ky i ri që për asnjë moment nuk e ktheu kokën pas për të parë çfarë ua kishte tërhequr vëmendjen kaq shumë fqinjëve.

Megjithatë në fund të videos ai duket sikur kthen pas kokën, por nuk ndalet dhe vazhdon argëtimin e tij në luhatëse. Shumë komentues kanë kritikuar ashpër veprimin e tij, duke thënë se ishte indiferent ndaj asaj që po ndodhte.

Kjo video është bërë virale në internet edhe pse komentuesit ishin të ndarë rreth indiferencës së të riut.