Shënohet goli i parë në ndeshjen Man City – Southampton

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Southamptonit në kuadër të Premierligës.

Goli erdhi në minutën e 6’ të takimit, pasi topi i Lorey Sanes e preku lojtarin kundërshtar dhe hyri në gol. /Gazeta Express/