Boksieri shqiptar

Shefat Isufi fiton midis Beogradit pas vetëm dy raundesh VIDEO

Boksieri shqiptar, Shefat Isufi, ka fituar sonte midis Beogradit.

Ai e ka mposhtur boksierin Ericles Torres Marin pas vetëm dy raundesh, shkruan Ballkani.info.

Isufi dhe Torres Marin boksuan në kuadër të “Petkos Boxing”.

31 vjeçar nga Tërnovci ka të fituara 30 duele dhe ka 4 humbje. Ndërsa, Torres Marin, ka një bilanc prej 20 fitoreve dhe 17-të humbjeve