Super-Shaqiri

Shaqiri nuk ka të ndalur, i shënon të dytën Manchesterit (VIDEO)

Xherdan Shaqiri është kthyer në heroin e ndeshjes së Liverpoolit kundër Manchesterit.

Mesfyshori shqiptar shënoi golin e dytë personal dhe të tretin për skuadrën e tij.

Kujtojmë se Shaqiri u inkuadrua vetëm në minutën e 70-të të ndeshjes.

https://twitter.com/twitter/statuses/1074358449289388032