Liga e Kampionëve

Serbët shënojnë golin e dytë kundër Liverpoolit, që e la Shaqirin në shtëpi

Crvena Zvezda ka shënuar edhe golin e dytë kundër Liverpoolit

Në minutën e 29’të, Crvena Zvezda ka shënuar një supergol përsëri Pavkov.

Kujtojmë që Klopp e la në shtëpi Shaqirin, derisa Liverpool momentalisht është i humbur në fushë dhe nuk ka hyrë ende në lojën e tij.