LIVE

Rihapet ‘El Clasico’, Marcelo shkurton diferencën e golave (VIDEO)

Po luhet në “Camp Nou” supersfida mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Pjesa e parë u mbyll me avantazhin 2-0 të katalanasve, të cilët shënuan me Coutinhon (11’) dhe Suarez me penallti (30).

Reali e nis mirë pjesën e dytë, me Marcelon i cili shkurton diferencën e golave në të 50’.

https://www.youtube.com/watch?v=a18VjQL0x4A