Tyga

Reperi i njohur fotografohet me këtë femër në dhomën e gjumit FOTO+18

Reperi është fotografuar me një femër në dhomë të gjumit.

Reperi i famshëm, Tyga, është i suksesshëm në muzikë.

Po aq i komentuar është edhe lidhur me jetën luksoze dhe atë private ku shpesh shihet i rrethuar nga vajza seksi.

Pas një imazhi ku shihej i rrethuar nga femra të zhveshura, Tyga e ka realizuar një foto me njërën prej tyre, brenda dhomës së gjumit.

Vajza përball tij shihet gjysmë e zhveshur derisa në fokus të veçantë vuri të pasmet.