Qen

Pronari e la qenin për një prerje flokësh – bëri një gabim të madh kur erdhi ta merrte

Qeni Phoebe kishte nevojë për një ndryshim, kështu që pronari Brian O’Driscoll e çoi atë te kujdestari.

Por kur ish-kapiteni i ekipit irlandez të ragbit erdhi për ta marrë, ai bëri një gabim të paimagjinueshëm.

Ai solli në shtëpi shokun katërkëmbësh. Gruaja e tij Amy Huberman e kuptoi këtë dhe ndau detajet e incidentit në Instagram.

“Ende duke qarë nga të qeshurat. Shpresojmë që qeni i bukur të ketë shijuar 48 sekonda në banesën tonë përpara se të kthehej në shtëpinë e saj”, ka shkruar ajo.

Ajo ka thënë edhe me shaka se është ajo që do të marrë fëmijët nga shkolla këtë javë dhe ka marrë mijëra pëlqime.