Euro 2024

Portugalia përpara, Silva i shënon Turqisë

Portugalia ka kaluar në epërsi ndaj Turqisë me rezultat 1:0 me një gol të bukur të Bernado Silvas.

Portugezëve ju kanë mjaftuar 22 minuta lojë për të gjetur golin e parë dhe në këtë mënyrë konfirmoi se sivjet është kandidat për të fituar këtë trofe. /Ballkani.info