“Plisat” i nxisin të gjithë tifozët që në kor ta shajnë Panuçin (VIDEO)

Shqipëria ka humbur 4-0 nga Skocia në Loro Boriçi. Kjo humbje dhe golat e pasuar kanë bere që tifozet nga Prishtina, “Plisat” të jene te ofenduar pa fund.

Kane qene “Plisat” qe kane nisur ofendimet per perzgjedhesin Panuci, duke kerkuar largimin e tij. Me pas i gjithe stadiumi i eshte bashkuar “Plisave”.

“Panuçi, Panuçi vaffanculo!” – dëgjohej në stadium. Për më tepër, video flet vetë.

Tifozet ne kor on Vidnews.