Befasi ka

Përfundojnë dy ndeshjet e pasdites në Champions, ja rezultatet…

Kanë përfunduar dy ndeshjet e pasdites të vlefshme për fazën e grupeve në Champions League.

Ajo që bie në sy është barazimi 2-2 i Tottenhamit përballë PSV-së, një rezultat që i vjen përshtat Interit dhe Barcelonës në garën për kualifikim.

Ndërsa në duelin tjetër Club Brugge dhe Monaco u ndanë në barazim 1-1.