Çmenduri

Përfundojnë 90-të minutat e superclasicos River – Boca, skuadrat shkojnë në vazhdime

Ka përfunduar koha e rregullt e superclasicos mes River Plate dhe Boca Juniors në kuadër të ndeshjes së dytë të finales së Copa Libertadores.

Rezultati pas 90 minutave doli 1-1, gjithsej 3-3 duke llogaritur ndeshjen e parë që kishte përfunduar 2-2 në “Bombera”, raporton Gazeta Express.

Edhe 30 minuta do të zhvillohen për ta mësuar Kampionin e Amerikës Jugore.