Louie Barry

Pasi ndërron fanelën me yllin e Liverpoolit, kthehet për t’ia marrë VIDEO

Një moment interesant është kapur nga kamerat pas ndeshjës mes Aston Villas dhe Liverpoolit, shkruan Ballkani.info.

Louie Barry debutoi me Villan në humbjen e thellë ndaj Liverpoolit, derisa ai shënoi golin e barazimit. Barry pas ndeshjës ndërroi fanelën me Fabinhon, por kjo nuk i pëlqej trajnerit të tij i cili i tha “cili idiot e jep fanellën me të cilën ka debutuar, shko merrja”.

Pas kësaj fjalie, Barry vrapoi drejt Fabinhos./Ballkani.info/