Këngëtari

Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi shfaqet në krahët e kësaj femre nga showbizi

Lidhja e tyre ishte e komentuar shumë.

Por, ndarja e papritur mes Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliut ishte një tronditje për gjithë ndjekësit e tyre, shkruan Ballkani.info.

Si do që të jetë, të dy këngëtarët po e vazhdojnë jetën e tyre.

Sonte, Seldi në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet pranë Leila Kraja, prezantuesja e sportit, e cila po merr pjesë në eventin e njëjtë me Seldin, e që ështe Dance With Me.

Që të  dy shihen se po kalonin mjaft mirë pranë njëri-tjetrit./Ballkani.info/