Orari i xhiros së nëntë të Superligës

Xhiroja e nëntë e Ipko Superligës së Kosovës zhvillohet në fundjavë.Ndeshjet e Superligës zhvillohen në vikend, katër të shtunën dhe dy të dielën, shkruan GazetaBlicTë gjitha duelet zhvillohen nga ora 15:00, përveç takimit Prishtina – Llapi që fillon në orën 17:45.

Ja orari i ndeshjeve:
E shtunë, 06.10.2018 Ora 15-00
Ballkani – Ferizaj
Feronikeli – KEK-u
Drenica – Drita
Prishtina – Llapi ora 17-45
E diel, 07.10 2018 ora 15-00
Gjilani – Liria
Trepça ‘89 – Flamurtari