Futboll

Nuk ka fitues në Superkupën e Europës, Liverpool – Chelsea shkon në shtesë

Kanë përfunduar 90 minuta pa fitues në Superkupën e Europës.

Liverpooli dhe Chelsea janë ndarë në barazim 1-1, ku për të dy skuadrat shënuan Olivier Giroud dhe Sadio Mane.

Finalja e parë evropiane për këtë sezon do të shkojë në 30 minuta shtesë.

loading…


loading...