Olimpico

Nis debakli për Milanin, Lazio e shënon edhe golin e katërt në “Olimpico”

Lazio e ka shënuar edhe golin e katërt për 4:0 kundër Milanit.

Felipe Anderson i është shtuar listës së golashënuesve për vendasit në minutën e 75-të, shkruan Demokracia.com.

Kjo sfidë po luhet në stadiumin “Olimpico” në Romë dhe është në kuadër të xhiros së 19-të kampionale.

Për ta parë golin kliko KËTU