Adriana Matoshi

Nga Kuvendi i Kosovës, Adriana Matoshi publikon foto me krerët e shtetit

Kosova sot ka shënuar 14 vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës.

Në Kuvendin e Kosovës është mbajtur një seancë solemne për këtë datë, shkruan Indeksonline.

Me këtë rast, deputetja Matoshi publikoj një imazh me krerët e shtetit.

Ajo pozoi krahë presidentes Osmani, kryeministrit Kurti si dhe kryeparlamentarit Konjufca./Indeksonline/

No description available.