SHTK dhe FFK

Nesër ligjeron në Kosovë trajneri i njohur gjerman, Thomas Van Heesen

Shoqata e trajnerëve të Kosovës në bashkëpunim me FFK-në mbajnë nesër seminarin për trajnerë të supërligës së Kosovës.

Ligjerues i këtijë seminari është ish futbollisti i SV Hamburg të Gjermanisë dhe njëherit trajner i suksesshëm në Gjermani, shkruan Ballkani.info

Takimi mbahet në Hotel Emerald në Veternik./Ballkani.info/