bileta

Nesër fillon shitja e biletave për ndeshjen Ballkani – Zalgiris në Ligën e Kampionëve

Ballkani e zhvillon më 5 korrik ndeshjen e parë ndaj Zalgiris si vendas, në kuadër të raundit të parë në Ligën e Kampionëve.

Kampionët e Kosovës kanë njoftuar se nesër (e martë) fillon shitja e biletave për këtë ndeshje të rëndësishme.

Klubi njofton se nesër do të mësohen edhe çmimet e biletave dhe linkun ku mund t’i gjeni ato.

Njoftimi i plotë nga FC Ballkani:

Biletat 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝘁𝗲̈ lojës 𝗙𝗖 𝗕𝗮𝗹𝗹𝗸𝗮𝗻𝗶 – 𝗭𝗮𝗹𝗴𝗶𝗿𝗶𝘀 nga nesër janë në shitje!! 🧡🖤

Biletat 𝗢𝗡𝗟𝗜𝗡𝗘 për ndeshjen 𝗙𝗖 𝗕𝗮𝗹𝗹𝗸𝗮𝗻𝗶-𝗭𝗮𝗹𝗴𝗶𝗿𝗶𝘀(Lituani) që do të zhvillohet në fazën e kualifikimit të UEFA Champions League, do të dalin në shitje nga nesër – 28 Qershor.

Për detaje tjera, si për qmimin dhe linkun në të cilin mund t’i blini do iu njoftojmë nesër më hollësisht.

Na priftë e mbara Suharekë🧡

#ForcaXhebrailat

#fcballkani #forcaballkani #uefachampionsleague #UFC #ballkanizalgiris./Demokracia.com/